top of page

Наша команда

photo1637310442.jpeg
IMG_1635.JPG
photo1637310645.jpeg

Катерина
Стоян

Привіт, мене звати Катерина, я є одним із засновників та директором Української Фундації талантів.

 

Маючи досвід понад десять років у готельному бізнесі на керівних посадах у 5ти зіркових готелях, я часто стикалась з проблемою, що майбутні співробітники приходили не підготовлені на співбесіду, або невдало проходили її через хвилювання і не могли себе опанувати. Бувало і таке що співбесіда була успішна, але людина не могла працювати в колективі та адаптуватись, або взагалі вибрала не ту професію.

 

Саме тому, виникла ідея допомогти українським студентам, навчити їх як правильно писати резюме, підказати,  як одягтись на співбесіду, які кращі дати відповіді на запитання, і як потім після успішного прийому на роботу, влитись в колектив.

 

Навчаючись у Швейцарії на готельному бізнесі, нас з першого дня готували до побудови успішної кар’єри після закінчення, і саме цим досвідом ми хочемо поділитись з нашими студентами, а також допомогти їм зробити перші кроки до яскравого майбутнього.

Альона
Шатило

Привіт! Мене звати Альона і я є співзасновницею Української Фундації Талантів. Маю багатий досвід роботи в сфері HR. Що я найбільше люблю у своїй роботі, так це надихати людей відкривати їхні приховані таланти, а ще опановувати нові навички, досягати поставлених цілей і зростати професійно.

Саме тому з’явилась ідея створення організації, яка покликана допомагати студентам на старті їхної професійної дороги. Я надзвичайно рада навчати не тільки як писати резюме і готуватись до співбесіди, а й мистецтву спілкування в новому колективі та багатьом іншим важливим речам.

Артем Казановський

Мене звати Артем, я працюю менеджером в Українській Фундації талантів. 

Маю більше 8 років досвіду в IT секторі, а тому знаю як правильно з'єднувати компанії IT сфери та молоді таланти.

На базі студії Ideapool наша команда навчила програмуванню більше 50 спеціалістів, які згодом перейшли у відомі компанії.

bottom of page